Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Image

AnasayfaKayıt OlGiriş yapLatest imagesAramafacebookyemeksepeti

Yönetim kadrosu ve görevleri

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

İş/Hobiler : inşaat mühendisi/yelken-doğa sporları-body building
Lakap : dreambrk-Forum yöneticisi

Yönetim kadrosu ve görevleri Empty
MesajKonu: Yönetim kadrosu ve görevleri   Yönetim kadrosu ve görevleri Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 12:42 am

Kampus ailesinin Admini : Admin-dreambrk
Co moderator'ımız sağ kolum : s@ilor-emre'dir
Super moderator :
1.moderator'ımız(Deneme mod): @kii arkadaşımızdır
2.moderator:
3.moderator:
4.moderator:

Admin :

Admin Web Sitesinin Tamamıyla İlgilenmek Zorundadır Üye Problemi Konu Problemi İçerik Problemi Gelişim İçin Fikir Alışverişi Dış Sitelerden Bilgiyi Alıp Kendince Kulanmak.

Co-Admin :

Co adminin gorevi ise Supermoderatorleri yonetmek ve admine yardımcı olmaktir..Adminin bir nevi guvencesidir.

Süper Moderatör :

Site İçindeki Tüm Konularla İlgilenmek Zorundadır Bu Bölümleri Canlandırmak Canlı Tutmak Paylaşımı Artırmak İçin Fikirler Üretmek Bu Fikirleri Adminlerle Paylaşıp Siteye Yansıtmak Bu Fikirlerini Paylaşımla Birleştirmek Paylaşım Yoksa Bu Paylaşım Ortamını Oluştırmak

Moderatör :

Kendine Güvenipte Görev Aldığı Bölümün İçindeki a dan z Ye Tüm İçerikleri Takip Etmeli Bilgisi Doğrultusunda Yardımcı Olmalı Bilgisinin Olmadığı Bir Soru İle Karşılaştımı Admin vE SMODLARDAN Yardım İster Yine bU Konuda Gerekli Bilgiyi Bulamazsa o Üye Yerine Araştırmalı Ve Bölümünü Paylaşıma Açık Gereken Hiti Çeken Bölüm Yapmalıdır

Üye :

Gerektiği Bilgiyi Alıp Uğramamak Değil Oraya Bir Teşekkürü Edip Çıkmak o Siteyi Takip Etmek Bu Sitedeki Yenilikleri Dışarıya Taşımak Sorunu Doğrultusunda Mod Smod vE Adminlerden Yardım İstemek.
https://kampus.yetkin-forum.com-http://drmmod.tr.gg

Yönetim kadrosu ve görevleri
1 sayfadaki 1 sayfası